top of page
Elements-02.png

O

WUUFLY

Elements_1-01.png

W WUUFLY wierzymy, że joga to podróż – sposób, w jaki pokonujesz przeszkody na macie i poza nią, aby lepiej zrozumieć i zaakceptować siebie i otaczający nas świat.
 

Maty WUUFLY są antypoślizgowe, antybakteryjne i odporne na pleśń!
 

WUUFLY jest firmą wegańską, 100% naszych produktów nadaje się dla wegan. Używamy naturalnych i nadających się do recyklingu materiałów. Nasze maty nie zawierają PVC. Chcemy zmniejszyć ilość odpadów, dzięki czemu wszystkie nasze opakowania nadają się do recyklingu. Nawet nasze opakowanie foliowe można poddać recyklingowi razem z papierem, ponieważ jest to polimer wykonany z pulpy drzewnej i włókien bawełny ... Aww, jesteśmy tacy Eco!

W WUUFLY uważamy, że nasze materiały powinny być kupowane
z szacunkiem, chroniąc środowisko i wpływ społeczny.

Uważamy, że testy na zwierzętach są niedopuszczalne!
Wierzymy, że wszelkie testy można zapewnić bez wykorzystania zwierząt!

 

Chodzi nam przede wszystkim o wyjątkowość, jakość materiałów, etykę i dostępność, a nasza oferta bazuje na tych wartościach. 

Robimy maty i wspieramy wszystkich Joginów!

Z JAKIEGO

MATERIAŁU SĄ MATY?

PRO MAT
 

Maty Pro wykonane są z naturalnego, 100% biodegradowalnego kauczuku pokrytego warstwą poliuretanu. Ma gładką powierzchnię, która zapewnia znakomitą przyczepność przez cały czas praktyki. 

Pro Maty są antypoślizgowe, antybakteryjne i odporne na pleśń!

Dwie warstwy połączone są za pomocą procesu termicznego, który eliminuje potrzebę stosowania toksycznych klejów.

 

Grubość 4 mm daje świetne wsparcie dla twojego ciała. Mata jest szersza i dłuższa niż maty standardowe, ponieważ sądzimy, że lepiej mieć jeszcze więcej miejsca na rozwój!

Logo-05.png
Logo-06.png
Logo-07.png
Logo-08.png
Tech Info-02.png
Tech Info-03.png

STUDIO MAT

Maty Studio wykonane są z naturalnego, 100% biodegradowalnego kauczuku pokrytego warstwą mikrofibry. Maty mają miękką powierzchnię, której przyczepność uaktywnia się podczas kontaktu z wilgocią. Jest idealna do intensywnych praktyk przy których dużo się poci, Hot Jogi lub po prostu można zwilżyć ręce przed praktyką.

Dwie warstwy połączone są za pomocą procesu termicznego, który eliminuje potrzebę stosowania toksycznych klejów.

 

Grubość 4 mm daje świetne wsparcie dla twojego ciała. Mata jest szersza i dłuższa niż maty standardowe dostępne w sklepach.

 

TRAVEL MAT

Maty Podróżne wykonane są z naturalnego, 100% biodegradowalnego kauczuku pokrytego warstwą mikrofibry. Tak samo jak maty Studio mają miękką powierzchnię, której przyczepność uaktywnia się podczas kontaktu z wilgocią. Jest idealna do intensywnych praktyk przy których dużo się poci, Hot Jogi lub po prostu można zwilżyć ręce przed praktyką. Dwie warstwy połączone są za pomocą procesu termicznego, który eliminuje potrzebę stosowania toksycznych klejów.

 

Maty mają tylko 1,5 mm grubości, co sprawia, że idealnie nadaje się do podróży, ponieważ można ją złożyć, zwinąć - co zechcesz! Maty są wyjątkowo lekkie dzięki czemu nadają się idealnie do zabrania na każdy wyjazd. Grubość 1.5 mm nie daje zbyt dużego wsparcia dla stawów dlatego nie zalecamy używania jej na bardzo twardych powierzchniach takich jak beton, czy kafelki.

bottom of page