top of page
Elements-09.png

CENY

I DOSTAWA

Maty TRAVEL

£38

Dostawa do Polski z UK – £18.95

( DPD 3–5 dni)

Maty PRO i STUDIO

£60

Dostawa do Polski z UK – £18.95

( DPD 3–5 dni)

WYMIANA

I ZWROTY

Na wymianę lub zwrot towaru masz 28 dni. Możliwa jest wymiana towaru na inny model.

Proces wymiany towaru jest taki sam jak zwrotu. Najpierw należy zwrócić niechciany towar,

a następnie złożyć nowe zamówienie w sklepie.

Wymianie i zwrotowi towaru podlegają tylko towary z metkami bez śladów użytkowania. 

 

Zadbaj o staranne zapakowanie, tak by towar nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Dbamy

o zadowolenie klienta i staramy się przyjmować wszystkie zwroty, dlatego zadbaj o zabezpieczenie odpowiednio towaru.

Elements-09.png

UWAGA: z powodu Brexitu możesz być odpowiedzialny za cła i podatki w swoim kraju. 

Z JAKIEGO

MATERIAŁU SĄ MATY?

PRO MAT
 

Maty Pro wykonane są z naturalnego, 100% biodegradowalnego kauczuku pokrytego warstwą poliuretanu. Ma gładką powierzchnię, która zapewnia znakomitą przyczepność przez cały czas praktyki. 

Pro Maty są antypoślizgowe, antybakteryjne i odporne na pleśń!

Dwie warstwy połączone są za pomocą procesu termicznego, który eliminuje potrzebę stosowania toksycznych klejów.

 

Grubość 4 mm daje świetne wsparcie dla twojego ciała. Mata jest szersza i dłuższa niż maty standardowe, ponieważ sądzimy, że lepiej mieć jeszcze więcej miejsca na rozwój!

Logo-05.png
Logo-06.png
Logo-07.png
Logo-08.png
Tech Info-02.png
Tech Info-03.png

STUDIO MAT

Maty Studio wykonane są z naturalnego, 100% biodegradowalnego kauczuku pokrytego warstwą mikrofibry. Maty mają miękką powierzchnię, której przyczepność uaktywnia się podczas kontaktu z wilgocią. Jest idealna do intensywnych praktyk przy których dużo się poci, Hot Jogi lub po prostu można zwilżyć ręce przed praktyką.

Dwie warstwy połączone są za pomocą procesu termicznego, który eliminuje potrzebę stosowania toksycznych klejów.

 

Grubość 4 mm daje świetne wsparcie dla twojego ciała. Mata jest szersza i dłuższa niż maty standardowe dostępne w sklepach.

 

TRAVEL MAT

Maty Podróżne wykonane są z naturalnego, 100% biodegradowalnego kauczuku pokrytego warstwą mikrofibry. Tak samo jak maty Studio mają miękką powierzchnię, której przyczepność uaktywnia się podczas kontaktu z wilgocią. Jest idealna do intensywnych praktyk przy których dużo się poci, Hot Jogi lub po prostu można zwilżyć ręce przed praktyką. Dwie warstwy połączone są za pomocą procesu termicznego, który eliminuje potrzebę stosowania toksycznych klejów.

 

Maty mają tylko 1,5 mm grubości, co sprawia, że idealnie nadaje się do podróży, ponieważ można ją złożyć, zwinąć - co zechcesz! Maty są wyjątkowo lekkie dzięki czemu nadają się idealnie do zabrania na każdy wyjazd. Grubość 1.5 mm nie daje zbyt dużego wsparcia dla stawów dlatego nie zalecamy używania jej na bardzo twardych powierzchniach takich jak beton, czy kafelki.

JAK DBAĆ

O MATY WUUFLY?

PRO MAT
 

Mat Pro najlepiej nie czyścić zbyt często. Maja one naturalnie antybakteryjne i antygrzybiczne właściwości. Jeżeli jednak mata wymaga czyszczenia najlepiej wtedy użyć roztworu wody z octem lub z sokiem z cytryny lub kropelką płynu do nauczyć lub sodą oczyszczoną i przetrzeć delikatną gąbką lub miękką szmatką. Ważne jest aby mata wyschła przed zwinięciem.

Radzimy nie namaczać maty Pro oraz używać do jej czyszczenia olejków eterycznych, ponieważ z czasem mogą zmniejszać przyczepność maty.

Ze względu na chłonne (i higieniczne) materiały, których używamy, w miarę upływu czasu i stosowania naturalne oleje skóry mogą zaznaczać lub wytrzeć lekko powierzchnię maty. Zalecamy unikać praktyki na macie ze świeżo nałożonymi kremami, olejkami, itp., Ponieważ mogą one zabarwić matę. Dobrą wiadomością jest to, że tego rodzaju znaki często zanikają stopniowo wraz z upływem czasu lub po czyszczeniu. Ale ogólnie rzecz biorąc, są to znaki dumy, wypracowane przez godziny praktyki!

STUDIO I TRAVEL MAT

Maty Studio i Maty Podróżne z powierzchnia z mikrofibry są łatwiejsze w utrzymaniu. Wystarczy tak samo wymyć matę gąbką nawet po każdej praktyce – zalecamy jednak rzadziej. Na tych matach praktycznie nie widać użytkowania. Mogą się z czasem powycierać lekko lub przebarwić w miejscach najbardziej dotykanych.

Jeżeli mata wymaga głębokiego czyszczenia najlepiej użyć roztworu wody z octem lub z sokiem z cytryny lub kropelką płynu do nauczyć lub sodą oczyszczoną i przetrzeć delikatną gąbką lub miękką szmatką. Ważne jest aby mata wyschła przed zwinięciem. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, dodaj kilka kropli twoich ulubionych olejków eterycznych!

Elements-09.png
bottom of page